Evenimente English Bulldog Club România

Evenimente English Bulldog Club România

Cu mare bucurie, vă anunțăm că în luna Iunie 2018, Asociația English Bulldog Club România, membră AChR, organizează primele evenimente la care vă invită să luați parte, după cum urmează:

07.06.2018

Seminar Bulldog – standard, lector Kevin Davis

Seminar Handling expozițional – lector Vicente Moles

08.06.2018

Club Bulldog, arbitru Kevin Davis (UK)

Cu această ocazie, sunteți invitați să participați la evenimentele mai sus publicate, prilej special de a ne bucura împreună de prezența distinșilor invitați, dar și de cunostințele chinologice pe care, cu profesionalism, ni le vor impărtăși.

Totodată, sunteți invitați să deveniți membri ai Asociației noastre, avand posibilitatea să beneficiați de gratuitate la înscrierea pentru seminar și reduceri seminificative la taxele de înscriere în cadrul Expoziției de Club.

În același timp, membrii clubului nostru sunt invitați Joi – 07.06.2018, începând cu orele 20:30, în aceeași locație la lansarea oficială a Clubului, alături de invitații speciali din cadrul AChR, arbitrii chinologi din Marea Britanie și Spania și lectorii seminarului, eveniment în cadrul căruia ne vom bucura împreună de cina festivă, premii, tombola, distincții și multe alte surprize pregătite cu drag.

Alăturat, regăsiți calendarul celor două evenimente organizate de English Bulldog Club România.

Vă așteptăm sa fim împreună în număr cât mai mare.

Asociația English Bulldog Club România